O NAS

regeneracja hydrauliki tło kontakt
siedziba firmy test

Przedsiębiorstwo TEST Systemy Uszczelniające

Przedsiębiorstwo Test Systemy Uszczelniające powstało w 1992r. Od początku działalności koncentruje się na rozwiązywaniu problemów związanych z zapewnieniem szczelności układu i trwałości węzła uszczelniającego, łącząc pasję przedsiębiorczości oraz zainteresowania zawodowe właścicieli i pracowników z oczekiwaniami rynku.

Specjalizujemy się w uszczelnieniach technicznych do hydrauliki siłowej, pneumatyki, obrotowych części maszyn oraz zastosowań nietypowych wszystkich dziedzin przemysłu. W naszej ofercie znajdują się także gumowe wyroby formowe, tworzywa konstrukcyjne, nowe siłowniki hydrauliczne oraz usługi remontu i regeneracji siłowników hydraulicznych.

Kompleksowa obsługa Klientów w siedzibie naszej firmy

W jednym miejscu – siedzibie naszej firmy – zależnie od potrzeb, uzyskujecie Państwo doradztwo techniczne, projekt węzła roboczego lub detalu, wymagane uszczelnienia, elementy gumowe lub tworzywowe oraz usługę remontową wraz z montażem części składowych siłownika.

pracownicy firmy test
widok wejścia do firmy test

Nasza misja: 'Dbamy o Twoje ciśnienie'

Zakres działania przedsiębiorstwa TEST Systemy Uszczelniające jest na tyle szeroki, że zdejmujemy z naszego klienta wiele trosk o sprawy inne niż jego bieżące obowiązki.
Dlatego stawiamy na:

 • Wiedzę
 • Otwartość
 • Efektywność
 • Odpowiedzialność i zaangażowanie
 • Bezwzględny szacunek dla klienta

Należymy do grupy RUBIX

Od grudnia 2021r., nasze przedsiębiorstwo TEST Systemy Uszczelniające sp. z o.o. kontynuując niezależną działalność, jest częścią grupy RUBIX.

RUBIX, to obecnie największy w Europie dostawca produktów, usług i rozwiązań w zakresie konserwacji przemysłowej, napraw i remontów (MRO), zatrudnia ponad 8000 pracowników, w 800 lokalizacjach, w 22 krajach Europy. W Polsce reprezentowany jest przez spółki Brammer S.A, PePe Sp. z o.o., Hafner Sp. z o.o., a teraz także przez naszą firmę.

nagrody dla firmy test
loga firm

Polityka jakości, czyli 'Quality builds Quality'

Zaufanie, z którym się codziennie spotykamy, jest powodem działań związanych z zapewnieniem jakości. Nie ograniczmy jakości wyłącznie do produktu, obejmuje również organizację.

Nasze starania mają na celu zagwarantowanie sprawnej i kompetentnej obsługi, atrakcyjnego poziomu cen, terminowych dostaw oraz niezawodności działania uszczelnień.

Misją, wypracowaną na warsztatach wspólnie z załogą TSU, jest DBAMY O TWOJE CIŚNIENIE – nie dopuszczamy, aby skoczyło ciśnienie – naszym partnerom biznesowym i ich maszynom, będącym podstawą nieprzerwanego cyklu produkcyjnego.

Nasz cel, to sprawne urządzenia oraz spokojni o ich prawidłowe funkcjonowanie użytkownicy.

Certyfikowany system zarządzania jakością wg normy ISO 9001

Certyfikowany System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001 utrzymujemy od 2004r., spełniamy wymagania normy ISO 9001 w obszarze projektowania, produkcji oraz rozwoju wyrobów, również w obszarze remontów siłowników.

TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE jest przedstawicielem handlowym firm:

 • Carco Seals
 • O.L. Seals
 • ACM Bearings

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

nagrody

2021

Dołączenie do grupy RUBIX

2020

Gazela Biznesu

2017-2018

Kolejny etap wzrostu wzrostu i rozwoju TSU to wyróżnienie od naszych Klientów i Partnerów. Razem zrealizowaliśmy wiele trudnych i wymagających projektów.

2016

Gazele Biznesu

2015

Jurajski Produkt Roku za najlepszą usługę:
Kompleksowa usługa remontowa siłowników hydraulicznych wspomagana nowoczesnym systemem produkcji uszczelnień Seal CAM® oraz nominacja do godła „Teraz Polska”

Tytuł „Rozważna Polska”.

2014

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Gazele biznesu

2013

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

2012

Gazele Biznesu

Certyfikat Dynamiczna Firma 2012

 

logo gazele biznesu
logo jurajski produkt roku
logo rozważna firma
logo cwb
logo teraz polska
logo dynamiczna firma
logo teraz polska

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

fundusze

„TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE J.,W.OKULARCZYK M.,M.STĘPIEŃ SPÓŁKA JAWNA” realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Rozwój firmy Wnioskodawcy poprzez poszerzenie oferty o diagnostykę hydrauliki, wskazanie rodzaju uszkodzeń siłowników i skrócenie czasu regeneracji dzięki zakupowi nowoczesnego sprzętu.

Celem projektu jest wprowadzenie nowoczesnej, mobilnej usługi diagnozowania układów hydraulicznych polegającej na określaniu ich aktualnego stanu technicznego i prognozowaniu trwałości i wydłużeniu czasu działania.

Wartość projektu: 626 743,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 282 034,35 PLN

fundusze europejskie

KONTAKT

DZIAŁ TECHNICZNO-HANDLOWY

Remonty siłowników hydraulicznych
Regeneracja siłowników hydraulicznych
Produkcja siłowników hydraulicznych
Zestawy uszczelnień do hydrauliki siłowej

   Zapytanie - Hydraulika Siłowa